Jsme Publishers. Video produkce zaměřená na digitál

(ale nebojíme se ani televize)

Kdo jsme

Jsme video produkční agentura z Prahy. Od kluků, kteří zakládali a 6 let vedli Tyinternety.cz. Točíme videa pro agentury, pro klienty napřímo, vytváříme obsah pro média a občas si natočíme i něco jenom pro radost.

Točíme pro klienty jako je Mall.cz, Bonami, Rohlík.cz, ePojištění.cz, Liftago, Twisto, Kupi.cz, Internet Info a mnohé další.

Vytváříme obsah pro média – především pro Stream.cz, ale i Evropu 2 a Frekvenci 1, nebo One.TV. 

Nebojíme se ale ani neonline značek. Točíme pro čokoládovny Orion, síť zdravotnických zařízení EUC, se spřátelenými agenturami jsme se podíleli na videích pro Jihlavanku, Figaro, Litovel, Veet, Schweppes, nebo třeba Pepsi.

Ve spolupráci s agenturou Autentic Media jsme se stali celkem odborníky na auto-moto obsah. Točíme videa pro online kanály automobilových médií, ale i značek. Třeba pro Škodu, Subaru, Mercedes, Ford, BMW a další.

A baví nás i krátké filmy. Na 48 Hour Film Festival Prague se náš krátký filmeček umístil na celkovém 2. místě a v bratislavském kole jsme si pak za jiný snímek odnesli cenu za nejlepší kameru.

Co děláme

Jsme produkce. Točíme. Ale taky píšeme, vymýšlíme, řešíme komplet přípravu i prostprodukci. A v drtivé většině případů všechno in-house. 

Kontaktujte nás

Jestli jsme vás zaujali, dejte nám vědět. Rádi se s vámi kdykoliv potkáme!

pište na info@publishers.cz